Bestsellery

Nowe produkty

LUXDECOR LAKIEROBEJCA 0,75L WENGE

LUXDECOR LAKIEROBEJCA 0,75L WENGE Zobacz większe

5906725237200

LUXDECOR LAKIEROBEJCA 0,75L WENGE.

Więcej szczegółów

38,00 zł brutto

Więcej informacji

Lakierobejca LuxDecor to najwyższej jakości dekoracyjno-ochronna lakierobejca do drewna. Do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń (powierzchnie pionowe). Nadaje trwały kolor i połysk, podkreśla jego naturalną fakturę oraz podnosi odporność na działanie promieni słonecznych i opadów deszczu. Powierzchnia uzyskuje połysk który subtelnie podkreśla naturalne piękno drewna. Idealna do budynków mieszkalnych, obiektów handlowych, konstrukcji ogrodowych i elementów architektonicznych z drewna. Zawiera dodatki przeciwdziałające lepieniu się i blokowaniu (np. okien po zimie).

3 LATA OCHRONY DREWNA!

Przygotowanie podłoża: Drewno przeznaczone do malowania powinno być zdrowe, oczyszczone z brudu i kurzu oraz odtłuszczone. Wilgotność drewna nie powinna przekraczać 15%. W przypadku drewna gorszej jakości, zaleca się zastosowanie bezbarwnego antyseptyka, a po jego wyschnięciu stosowanie lakierobejcy. W celu uzyskania powłok o większym połysku powierzchnie powinny być przeszlifowane.

Sposób użycia: Prace wykonywać w temperaturze nie niższej niż 6oC. Przed użyciem lakierobejcę należy dokładnie wymieszać, ale w taki sposób, aby jej nie zapienić (nie wstrząsać). W zależności od oczekiwanego efektu można nakładać 1-2 warstwy produktu. Warstwy nanosić wzdłuż słoi, każdą kolejną przed całkowitym wyschnięciem warstwy wcześniejszej. Przed rozpoczęciem nakładania kolejnej warstwy zaleca się przetarcie suchej już powierzchni papierem ściernym i usunięcie kurzu. Nanoszenie większej ilości warstw zwiększa połysk i intensywność koloru, lecz zmniejsza przezroczystość. Do nadania większego blasku należy zastosować dodatkową warstwę bezbarwnej Lakierobejcy. Po skończonej pracy narzędzia umyć wodą.

Uwaga: Różne gatunki drewna wybarwiają się w różny sposób, dlatego przed malowaniem głównej powierzchni należy zawsze dokonać próby kolorystycznej.

Składowanie: Przechowywać w temperaturze 5 – 25oC, w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chronić przed mrozem.

DANE TECHNICZNE

  • rodzaj: lakierobejca
  • kolory: biały, bezbarwny, sosna, jasny dąb, dąb, teak, cedr, venge, mahoń, orzech, palisander
  • zastosowanie: meble, okna, drzwi, parapety i inne drewniane elementy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
  • sposób nanoszenia: pędzel, wałek, gąbka, pistolet natryskowy
  • ilość warstw: 1-2
  • czas schnięcia: dotykowy 1 h, całkowity do 18 h
  • wydajność przy 1 warstwie: do 12 m2 na wygładzonej powierzchni; zużycie zależy od rodzaju drewna i jego właściwości chłonnych
  • opakowania: 200 ml, 0,75 i 2,5 l

Opis

Stopień połyskupołysk
Objętość0.75 L
Ponowne malowanieok. 2h
PowierzchniaDrewno
Czas do pełnego wyschnięcia24 h
Waga0.75kg