MYDŁO ANTYBAKTERYJNE ATTIS 5l zapas POLSKIE

MYDŁO ANTYBAKTERYJNE ATTIS 5l Zobacz większe

ATTIS MYDŁO ANTYBAKTERYJNE GLICERYNOWE W PŁYNIE 5L 

Mydło w płynie ATTIS jest skutecznym środkiem myjącym, przeznaczonym do codziennego użytku. Specjalnie dobrane, delikatne składniki powodują, że skóra nawet po wielokrotnym użyciu mydła nie ulega wysuszeniu, lecz jest świeża i gładka w dotyku. 

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Więcej informacji

ATTIS MYDŁO ANTYBAKTERYJNE GLICERYNOWE W PŁYNIE 5L 

MYDŁO ANTYBAKTERYJNE w płynie 5L Zapas POLSKIE

Poszukujesz gęstego płynu antybakteryjnego, który delikatnie myje i pielęgnuje Twoje dłonie a przy tym zawiera glicerynę i działa ochronnie na Twoją skórę?

Ważne są dla Ciebie składniki zawarte w mydle szczególnie te o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym!

PAMIĘTAJ! Mycie rąk to prosty i skuteczny sposób by zatrzymać rozprzestrzenianie się zakażeń i pozwala usunąć m.in. bakterie, wirusy czy grzyby odpowiadające za cały szereg groźnych chorób.

Potwierdzone badaniami dermatologicznymi mydło antybakteryjne ATTIS to produkt niezbędny w każdym domu! Wypróbuj osobiście jak działa formuła MCI.

Mydło w płynie ATTIS jest skutecznym środkiem myjącym, przeznaczonym do codziennego użytku. Specjalnie dobrane, delikatne składniki powodują, że skóra nawet po wielokrotnym użyciu mydła nie ulega wysuszeniu, lecz jest świeża i gładka w dotyku. Neutralne pH sprawia, że mydło w płynie nie wykazuje żadnego działania drażniącego, a obecna w składzie gliceryna, posiada własności nawilżające i natłuszczające, które pozytywnie wpływają na gładkość i elastyczność skóry dłoni. Mydło jest zagęszczone, a dzięki temu bardzo wydajne w użytkowaniu, obficie się pieni. Może być stosowane do mycia rąk oraz całego ciała.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY MYDŁA ANTYBAKTERYJNEGO:

  • nie wysusza skóry
  • zawiera glicerynę
  • posiada atest PZH
  • przebadane dermatologicznie

DZIAŁANIE ANTYBAKTERYJNE I PRZECIWGRZYBICZNE ATTIS

  • Co właściwie oznacza termin Metylochloroizotiazolinon? Jest to środek konserwujący o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Związki te zdolne są do utleniania tym samym skutecznie zabijają większość bakterii tlenowych i beztlenowych.

    Dodatkowo hipoalergiczne właściwości mydła ATTIS sprawiają, że jest ono idealne dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, co potwierdziły badania dermatologiczne.

    Mydło jest w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.