MYDŁO ANTYBAKTERYJNE ATTIS 1l zapas POLSKIE

ATTIS MYDŁO ANTYBAKTERYJNE GLICERYNOWE W PŁYNIE 1L

MYDŁO ANTYBAKTERYJNE w płynie 1L Zapas POLSKIE

Poszukujesz gęstego płynu antybakteryjnego, który delikatnie myje i pielęgnuje Twoje dłonie a przy tym zawiera glicerynę i działa ochronnie na Twoją skórę?

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Więcej informacji

ATTIS MYDŁO ANTYBAKTERYJNE GLICERYNOWE W PŁYNIE 1L

MYDŁO ANTYBAKTERYJNE w płynie 1L Zapas POLSKIE

Poszukujesz gęstego płynu antybakteryjnego, który delikatnie myje i pielęgnuje Twoje dłonie a przy tym zawiera glicerynę i działa ochronnie na Twoją skórę?

Ważne są dla Ciebie składniki zawarte w mydle szczególnie te o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym!

PAMIĘTAJ! Mycie rąk to prosty i skuteczny sposób by zatrzymać rozprzestrzenianie się zakażeń i pozwala usunąć m.in. bakterie, wirusy czy grzyby odpowiadające za cały szereg groźnych chorób.

Potwierdzone badaniami dermatologicznymi mydło antybakteryjne ATTIS to produkt niezbędny w każdym domu! Wypróbuj osobiście jak działa formuła MCI.

Mydło w płynie ATTIS jest skutecznym środkiem myjącym, przeznaczonym do codziennego użytku. Specjalnie dobrane, delikatne składniki powodują, że skóra nawet po wielokrotnym użyciu mydła nie ulega wysuszeniu, lecz jest świeża i gładka w dotyku. Neutralne pH sprawia, że mydło w płynie nie wykazuje żadnego działania drażniącego, a obecna w składzie gliceryna, posiada własności nawilżające i natłuszczające, które pozytywnie wpływają na gładkość i elastyczność skóry dłoni. Mydło jest zagęszczone, a dzięki temu bardzo wydajne w użytkowaniu, obficie się pieni. Może być stosowane do mycia rąk oraz całego ciała.

DLACZEGO TRZEBA MYĆ DOKŁADNIE RĘCE?

Według Głównego Inspektoratu Sanitarnego "brudne ręce są przyczyną licznych chorób, a w niektórych regionach świata nawet śmierci. Wystarczy odruchowo dotknąć nieumytymi rękami okolic oczu, nosa czy ust i jesteśmy narażone na ogromne ryzyko infekcji"

Wystarczy przez kilkadziesiąt sekund myć dokładnie ręce, aby oczyścić je z 90 procent bakterii.

Dlatego myj ręce minimum 30 sekund po każdym powrocie do domu i zawsze kiedy występuje taka potrzeba.

W przestrzeniach publicznych używaj jednorazowych ręczników, wtedy będziesz miał pewność zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY MYDŁA ANTYBAKTERYJNEGO:

 • nie wysusza skóry
 • zawiera glicerynę
 • posiada atest PZH
 • przebadane dermatologicznie
 • DZIAŁANIE ANTYBAKTERYJNE I PRZECIWGRZYBICZNE ATTIS

  Co właściwie oznacza termin Metylochloroizotiazolinon? Jest to środek konserwujący o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Związki te zdolne są do utleniania tym samym skutecznie zabijają większość bakterii tlenowych i beztlenowych.

  Dodatkowo hipoalergiczne właściwości mydła ATTIS sprawiają, że jest ono idealne dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, co potwierdziły badania dermatologiczne.

  Mydło jest w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.

 • JAK MYĆ PRAWIDŁOWO DŁONIE

  1. Użyj gęstego mydła oraz bieżącej wody i rozpocznij proces mydlenia / 2. Nanoś mydło pomiędzy obiema dłońmi, staraj się to robić bardzo dokładnie / 3. Nie zapomnij o przestrzeniach między palcami / 4. Następnie powoli umyj każdy palec z osobna / 5. Umyj całą powierzchnię dłoni na zewnątrz oraz wewnątrz / 6. Nie zapomnij o dezynfekcji nadgarstków a na koniec spłucz intensywnie bieżącą wodą!