Primacol Farba SILVER SAND S4 BARCELONA 1L

Primacol Farba SILVER SAND S1 BLANCA 1L Zobacz większe

5906725249739

PRIMACOL FARBA dekoracyjna SILVER SAND to artykuł strukturalny, który pozwala wytwarzać kreatywne zdobienia. 

Więcej szczegółów

Wysyłka: Ten produkt nie występuje już w magazynie

85,00 zł brutto

Więcej informacji

Powierzchnie pokryte farbą ozdobną SILVER SAND mienią się perłowymi refleksami w zależności od kąta padania światła (jednocześnie nienaturalnego, jak i naturalnego), stwarzając tym samym trójwymiarowy efekt głębi. Silver Sand mieści specjalistyczne dodatki strukturalne, które w trakcie aplikacji tworzą wzór przypominający rozsypany wiatrem piasek.

Mocne strony farby PRIMACOL z linii ozdobnej SILVER SAND

  • jednowarstwowość
  • efekt rozwianego wiatrem piasku
  • wyśmienite krycie powierzchni
  • strukturalność.

Jeśli chcesz, żeby twoje mieszkanie otrzymało drugie życie, a równocześnie zmieniło nieco klimat, wypróbuj finezyjny odcień Blanca. Subtelność może dodatkowo zaskoczyć. Kuchnia w odcieniu beżowego kolorze sprawi, że każdy posiłek nabierze nowego smaku.

Wykorzystanie farby PRIMACOL z serii dekoracyjnej SILVER SAND

Farba PRIMACOL z linii dekoracyjnej SILVER SAND to produkt przeznaczony do malowania ścian i sufitów w środku obiektów. Doskonale sprawdza się w salonach, pokojach dziennych, korytarzach, jak też w salach konferencyjnych, hotelach czy restauracjach. Oryginalna i finezyjna struktura zapewnia niepowtarzalną dekorację w każdym wnętrzu. Farba jest przystępna w palecie gotowych , a także w formie bazy do zabarwiania, np. Za pomocą kolorantów Primacol Decorative.

Kwestie techniczne: PRIMACOL z linii dekoracyjnej SILVER SAND

Aplikacja: pędzel, wałek.

Rozcieńczenie: nie rozcieńczać.

Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie dedykowane do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C.

Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od absorpcyjności podłoża należy nałożyć 1 warstwę PRIMACOL FARBA dekoratywnA SILVER SAND przy pomocy pędzla, wałka.

Czas schnięcia: w temperaturze +20°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie powierzchniowo ok. 4-8 h.

skuteczność: do 15 m2/l przy jednej warstwie.

Opis

Objętość1 L