Bestsellery

Nowe produkty

LUXDECOR IMPREGNAT 1L JASNY DĄB

LUXDECOR IMPREGNAT 1L JASNY DĄB Zobacz większe

5906725209412

LUXDECOR IMPREGNAT JASNY DĄB 1L

 

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Przyjazny dla środowiska, niezawierający rozcieńczalników, niepalny i bezzapachowy środek do dekoracji drewna.

Produkt zawiera najwyższej jakości naturalne woski, które odpychają wodę, dzięki czemu dodatkowo zwiększają trwałość i wytrzymałość drewna.

STOSOWANIE: Impregnat do dekoracji i ochrony każdego rodzaju drewna oraz materiałów drewnopodobnych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt jest polecany do malowania fasad budynków mieszkalnych i gospodarczych, elementów architektonicznych (belki, filary, balustrady), programów ogrodowych(altany, pergole, meble ogrodowe). Poprzez odcięcie dopływu wody, produkt przeciwdziała rozwojowi pleśni i grzybów, zapobiega butwieniu i zwiększa żywotność drewna. Impregnat charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością koloru oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

UWAGA!!! Produkt posiada półpłynną, galaretowatą konsystencję. Jest to jego naturalna cecha i nie oznacza utraty właściwości.

3 LATA OCHRONY DREWNA!

WYDAJNOŚĆ: 5L do 20m2/litr

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA: Podłoże powinno być suche i czyste, pozbawione kurzu, tłuszczów, wosków i różnego rodzaju zabrudzeń. Resztki farb i tynków oraz inne niezwiązane z podłożem warstwy lub stare powłoki należy usunąć.

MALOWANIE/STOSOWANIE: LuxDecor stosuje się w postaci nie rozcieńczonej. Produkt posiada konsystencję od płynnej do galaretowatej. Przed użyciem produkt należy dokładnie wymieszać w celu uzyskania jednorodnej konsystencji oraz barwy w całej objętości opakowania. Malowanie należy przeprowadzać w temperaturze powyżej 7oC. Wilgotność drewna powinna wynosić poniżej 15%. Nanosić równomiernie za pomocą płaskiego pędzla lub wałka. Przed impregnowaniem właściwej powierzchni producent zaleca wykonanie testu w miejscu nie widocznym w celu zapoznania się z techniką malowania. Finalny kolor zależy od wielu czynników, miedzy innymi od jakości i gatunku drewna, rodzaju obróbki jego powierzchni, ilości naniesionych warstw. Kolor produktu w opakowaniu może różnić się od podanego na wzorniku. Właściwy jest obserwowany po wyschnięciu impregnowanej powierzchni.

Dane Techniczne:

  • Nazwa: Impregnat Dekoracyjno - Ochronny do drewna z woskami szlachetnymi
  • Marka: Luxdecor®
  • Pojemność: 1l
  • Kolor: jasny dąb
  • Wydajność: w zależności od chłonności powierzchni oraz techniki aplikacji, do 18 m²/litr
  • Skład: żywice, woski, pigmenty, dodatki
  • Zastosowanie: profesjonalna farba do ochrony i dekoracji drewna

Opis

Stopień połyskupołysk
Objętość1 L
Wydajność18 m^2/l
Ponowne malowanieok. 24h
PowierzchniaDrewno
Czas do pełnego wyschnięcia24 h
Waga1kg