LUXDECOR IMPREGNAT 3L KASZTAN

LUXDECOR IMPREGNAT 3L KASZTAN Zobacz większe

5906725207678

LUXDECOR IMPREGNAT 3L

KASZTAN

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Więcej informacji

Przyjazny dla środowiska, niezawierający rozcieńczalników, niepalny i bezzapachowy środek do dekoracji drewna.

Produkt zawiera najwyższej jakości naturalne woski, które odpychają wodę, dzięki czemu dodatkowo zwiększają trwałość i wytrzymałość drewna.

STOSOWANIE: Impregnat do dekoracji i ochrony każdego rodzaju drewna oraz materiałów drewnopodobnych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt jest polecany do malowania fasad budynków mieszkalnych i gospodarczych, elementów architektonicznych (belki, filary, balustrady), programów ogrodowych(altany, pergole, meble ogrodowe). Poprzez odcięcie dopływu wody, produkt przeciwdziała rozwojowi pleśni i grzybów, zapobiega butwieniu i zwiększa żywotność drewna. Impregnat charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością koloru oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

UWAGA!!! Produkt posiada półpłynną, galaretowatą konsystencję. Jest to jego naturalna cecha i nie oznacza utraty właściwości.

3 LATA OCHRONY DREWNA!

WYDAJNOŚĆ: 3L do 20m2/litr

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA: Podłoże powinno być suche i czyste, pozbawione kurzu, tłuszczów, wosków i różnego rodzaju zabrudzeń. Resztki farb i tynków oraz inne niezwiązane z podłożem warstwy lub stare powłoki należy usunąć.

MALOWANIE/STOSOWANIE: LuxDecor stosuje się w postaci nie rozcieńczonej. Produkt posiada konsystencję od płynnej do galaretowatej. Przed użyciem produkt należy dokładnie wymieszać w celu uzyskania jednorodnej konsystencji oraz barwy w całej objętości opakowania. Malowanie należy przeprowadzać w temperaturze powyżej 7oC. Wilgotność drewna powinna wynosić poniżej 15%. Nanosić równomiernie za pomocą płaskiego pędzla lub wałka. Przed impregnowaniem właściwej powierzchni producent zaleca wykonanie testu w miejscu nie widocznym w celu zapoznania się z techniką malowania. Finalny kolor zależy od wielu czynników, miedzy innymi od jakości i gatunku drewna, rodzaju obróbki jego powierzchni, ilości naniesionych warstw. Kolor produktu w opakowaniu może różnić się od podanego na wzorniku. Właściwy jest obserwowany po wyschnięciu impregnowanej powierzchni.

Dane Techniczne:

  • Nazwa: Impregnat Dekoracyjno - Ochronny do drewna z woskami szlachetnymi
  • Marka: Luxdecor®
  • Pojemność: 3l
  • Kolor: kasztan
  • Wydajność: w zależności od chłonności powierzchni oraz techniki aplikacji, do 18 m²/litr
  • Skład: żywice, woski, pigmenty, dodatki
  • Zastosowanie: profesjonalna farba do ochrony i dekoracji drewna

Opis

Stopień połyskupołysk
Objętość3L
Wydajność20 m^2/l
Ponowne malowanieok. 24h
PowierzchniaDrewno
Czas do pełnego wyschnięcia24 h