Bestsellery

Nowe produkty

LUXDECOR NJORD-Impregnat Do Elewacji Drew. Suszony koper 0,75L

LUXDECOR NJORD-Impregnat Do Elewacji Drew.0,75L Zobacz większe

5906725254924

                                          LuxDecor Njord Impregnat Do Elewacji Drewnianych 0,75l

Więcej szczegółów

29,98 zł brutto

Więcej informacji

LUXDECOR NJORD- impregnat do elewacji drewnianych,SUSZONY KOPER, 0,75l.

 • Podstawowe cechy produktu to:
 • Połączenie impregnatu i farby do drewna

  LuxDecor NJORD znacząco różni się od impregnatów do drewna dostępnych na rynku. Nietypowość produktu wynika z jego unikalnej kolorystyki, siły i jakości krycia oraz powłoki. Produkt skutecznie łączy najlepsze cechy impregnatu i farby.

 • Atrakcyjne kolory, inspirowane skandynawską naturą

  Impregnat dostępny jest w 14 oryginalnych kolorach. Każde z wybarwień nasuwa jednoznaczne skojarzenia z surowością i pięknem Skandynawii. Ich nazwy nawiązują do elementów typowych dla tego miejsca. Kochamy styl skandynawski we wnętrzach domów. Teraz możemy go również mieć na zewnątrz.

 • Bardzo łatwa aplikacja

  Malowanie impregnatem nie nastręcza żadnych trudności. Do wykonania tej czynności wystarczy zwykły pędzel. Impregnat należy nanosić cienką warstwą wzdłuż słojów drewna. Zaleca się stosowanie dwóch warstw. Praca z produktem nie wymaga od odbiorcy fachowej wiedzy na temat chemii do drewna.

 • Doskonałe krycie

  Impregnat do drewna LuxDecor NJORD charakteryzuje się doskonałym kryciem. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug i radzi sobie z przebarwieniami drewna. Do osiągnięcia zamierzonego efektu wystarczą dwie warstwy produktu.

 • Trwała i elastyczna powłoka

  Po wyschnięciu tworzy jednorodną, trwałą i elastyczną powłokę, która jest odporna na ścieranie. Ciekawostką jest satynowe wykończenie powierzchni.

 • Łagodny zapach

  LuxDecor NJORD jest produktem ekologicznym – nie zawiera w swoim składzie szkodliwych rozpuszczalników. Jego zapach jest delikatny i praktycznie niewyczuwalny. Nie posiada też właściwości drażniących, nie powoduje oparzeń skóry.

 • Ekstremalna odporność na działanie czynników UV

  Deszcz, wiatr, mróz i promienie UV często są poważnym obciążeniem dla zaimpregnowanych powierzchni. Impregnat do drewna LuxDecor NJORD to produkt testowany w Skandynawii. Powłoki uzyskane przy jego wykorzystaniu są bardzo odporne na działanie wszelkich czynników atmosferycznych i sprawdzą się w naprawdę trudnych warunkach.

 • Właściwości hydrofobowe

  Powierzchnie zabezpieczone Impregnatem do drewna Luxdecor NJORD odpychają krople wody. W związku z tym znika problem zawilgoconych ścian. Dodatkowo stosowanie preparatu zapobiega osiadaniu wilgoci i powstawaniu pleśni.

 • 9 lat ochrony

  W zależności od warunków eksploatacji i sposobu aplikacji Impregnat do drewna LuxDecor NJORD zapewnia nawet 9 lat skutecznej ochrony. Tak ekstremalna trwałość wynika ze starannie stworzonej, niezwykle mocnej receptury produktu.

 • Wydajność do 16 m2/l