Informacje o nas

 Istniejemy na runku IT od 2004 roku, w początkowym okresie firma nastawiona była na usługi serwisowe, modernizację oraz sprzedaż sprzętu komputerowego dla Klientów detalicznych.

Jedna z branż działalności firmy jest handel towarami, tą działalność prowadzimy pod marką DOMplus posiadamy kilka stacjonarnych sklepów, należymy do sieci Specjalisci AGD-RTV. Można u nas kupić: sprzęt komputerowy, AGD, RTV, art. biurowe,   art. przemysłowe, art. budowlane, narzędzia, chemie gospodarczą i budowlana itp.

Wychodząc naprzeciw Klientów i wymogą rynku stworzyliśmy nową markę: wiszok.pl. Głównym zadaniem wiszok.pl jest sprzedaż towarów i materiałów przez Internet.

wiszok.pl jest platformą handlowa, w której docelowo będzie można znaleźć wszystkie towary, które znajdują się obecnie w sprzedaży stacjonarnej naszej firmy.

 Celem wiszok.pl jest stworzenie dla Klientów platformy, na której będzie możliwość zrobienia zakupów z różnych branż towarowych, mając jak najszerszy wybór towarów. Dążymy do tego żeby każda kobieta jak i każdy mężczyzna mógł znaleźć coś dla siebie i zamówić jedną przesyłką, bez potrzeby odwiedzania kilku sklepów z różnych branż i ponosić koszty wielu przesyłek.